10. Bieg 10 km Szpot Swarzędz oraz 3. Bieg Rodzinny Szpot Swarzędz

10. Bieg 10 km Szpot Swarzędz oraz 3. Bieg Rodzinny Szpot Swarzędz odbędą się już 4 czerwca 2023 roku.

Impreza organizowana jest przez Grupę Szpot oraz Miasto i Gminę Swarzędz, które w tym roku obchodzi 385-lecie lokacji. To już 10., jubileuszowa edycja wydarzenia, którego charakter przyciąga nie tylko licznych uczestników i kibiców, ale całe rodziny. Szczególnie, że biegowi na dystansie 10 kilometrów towarzyszy 3. Bieg Rodzinny.

Wspaniała atmosfera, radość i duch współzawodnictwa towarzyszą  biegaczom i kibicom w każdej edycji tego wyjątkowego wydarzenia. Jest to nie tylko okazja do sprawdzenia swoich umiejętności biegowych, ale również do spędzenia aktywnie czasu z rodziną i przyjaciółmi.

Podczas biegu organizowana będzie aukcja, której celem jest wsparcie Joasi Tomaszewskiej – 10-letniej mieszkanki Kobylnicy k/Swarzędza, która od 5 lat walczy z nowotworem złośliwym.

Biegi odbywają się pod Patronatem Honorowym Wojewody Wielkopolskiego, Marszałka Województwa Wielkopolskiego, Starosty Poznańskiego, Burmistrza Miasta i Gminy Swarzędz oraz Komendanta Wojewódzkiego Policji.

Jeśli zastanawiasz się nad pierwszym startem w biegu ulicznym, bądź chcesz pobić swój rekord życiowy na dystansie 10 km, nie zwlekaj i zapisz się na tę wyjątkową imprezę. Limit biegaczy w tej edycji biegu to 2000, a wolne miejsca bardzo szybko znikają.

Do zobaczenia 4 czerwca na starcie 10. Biegu 10km Szpot Swarzędz oraz 3. Biegu Rodzinnego Szpot Swarzędz!

Szczegółowe informacje oraz zapisy: http://www.biegi.szpot.pl