Wspomnienia z dawnej pracy


Podróż do przeszłości może odświeżyć wiele wspomnień, wywołać radość i sprawić, że zakręci się łezka w oku. Na niesamowitą historię życia składają się miejsca, ludzie i wydarzenia sprzed lat. Portal Aplikuj.pl postanowił zorganizować konkurs dla ludzi, którzy chcą się nią podzielić. 

Zapraszamy wszystkie osoby 50 + z województwa lubuskiego/ wielkopolskiego do wspólnej zabawy. Do wygrania wiele wspaniałych nagród: telefony, kursy komputerowe (strefakursow.pl), książki i gadżety. Aby zgarnąć jedną z nagród trzeba wysłać maksymalnie 3 zdjęcia związane z pracą na początku XXI wieku. 

Konkurs odbywa się za pośrednictwem Internetu, co oznacza całkowite bezpieczeństwo. Do konkursu można zgłaszać się do 30 marca 2022 roku. Wystarczy jedynie wypełnić formularz zgłoszeniowy, który trafi do naszej redakcji https://www.aplikuj.pl/konkurs-wspomnienia-zgloszenie

Szykuje się świetna zabawa! Oprócz zdobycia fantastycznych nagród jest to również okazja do przypomnienia sobie momentów uwiecznionych na zdjęciach i pokazania jak to wszystko wyglądało przed laty.

Regulamin | Formularz zgłoszeniowy