Utrudnienia – ul. Kórnicka w Zalasewie

W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją pogodową, w dniach 15.12 – 20.12.2021r. będą prowadzone intensywne roboty bitumiczne w ciągu drogi powiatowej nr 2489P na odcinku od ul. Glebowej do ul. Mokrej w Zalasewie. Roboty będą polegały na układaniu poszczególnych warstw bitumicznych. Mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w dostępie do posesji.

W dniach 16-20.12.2021 z uwagi na wykonywanie warstwy ścieralnej nawierzchni z mas mineralno-asfaltowych nie będzie możliwości tranzytowego przejazdu ulicą Kórnicką na ww. odcinku. W związku z powyższym zostaną wyznaczone objazdy od strony miejscowości Garby ulicami Transportową, Kupiecką, Graniczną, a od strony Swarzędza odpowiednią tożsamą trasą. Ulicą Kórnicką będą mogły poruszać się tylko pojazdy dojeżdżające do posesji. Mogą również wystąpić chwilowe problemy z bezpośrednim dojazdem do posesji z uwagi na przejazd rozściełacza z masą mineralno-asfaltową. W załączeniu przedstawiam rysunek z planowanymi objazdami.

Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość. Jednocześnie z uwagi na dynamicznie zmieniające się warunki atmosferyczne zastrzega się możliwość zmiany terminów realizacji.

UWAGA! W związku z pracami związanymi z układaniem nawierzchni w rejonie skrzyżowania ul. Polskiej z Kórnicką w Zalasewie, od 16 grudnia (godz. 7:00) do 20 grudnia włącznie, autobusy linii 484 i 494 będą kursować objazdem ul. Transportową i Planetarną. Autobusy będą zatrzymywać się na wszystkich przystankach wzdłuż ul. Planetarnej.

Wyłączone z użytkowania zostaną przystanki wzdłuż ul. Kórnickiej:

  • Swarzędz/Warzywna
  • Zalasewo/Glebowa
  • Zalasewo/Ukośna
  • Zalasewo/Serdeczna
  • Zalasewo/Spacerowa

oraz wyłącznie dla tych linia: Swarzędz/Zielona.

utrudnienia kornicka

Źródło: UMiG Swarzędz