Spektakl teatralny “Nago w kisielu”


Przed nami kolejny niezapomniany wieczór pełen śmiechu i rozrywki tym razem za sprawą występu Teatru Jedyny Taki. W Sali Kameralnej Ośrodka Kultury w dniu 17 listopada 2023 roku o godzinie 19:00 zaprosimy Was na spektakl „Nago w kisielu”.

Teatr Jedyny Taki powstał w maju w 2021 roku pod wpływem natchnienia, kiedy to po ponad rocznym zamknięciu instytucji kultury z powodu pandemii społeczeństwo jak nigdy spragnione było obcowania ze sztuką, obecności drugiego człowieka i przebywania w atmosferze lekkości, uśmiechu, pozytywnych wibracji i dozy dobrego humoru.

scenariusz i reżyseria: Marek Zgaiński

Bohaterkami komedii „Nago w kisielu” są niespełnione aktorki z prowincjonalnego teatru, wiodące jednostajne życie, przebywając więcej w garderobie, niż na scenie. Aż tu nagle pojawia się On, a wraz z nim szansa na wielką zmianę. Być może jedyną. Jeśli są Państwo ciekawi, do czego będą zdolne posunąć się dwie zdeterminowane artystki, dlaczego i na kogo warto mieć haka w sytuacji, kiedy pojawi się enigmatyczny On, to zapraszamy na pełen pikanterii, przewrotnego dowcipu oraz nieoczekiwanych zwrotów akcji spektakl pióra Marka Zgaińskiego o kulisach środowiska aktorskiego.

O zabawny, wręcz chwilami absurdalny klimat wieczoru zadbają Anna Biniak i Izabella Tarasiuk-Andrzejewska.

Szczegóły wydarzenia:

Data: 17 listopada 2023 roku
Godzina: 19:00
Miejsce: Sala Kameralna Ośrodka Kultury
Adres: ul. Poznańska 14
Cena biletów wynosi 25 złotych.

Bilety można zakupić przez stronę internetową https://www.kupbilecik.pl/imprezy/108367/Swarz%C4%99dz/Nago+w+kisielu/ lub w Ośrodku Kultury

Pamiętajcie, że ilość miejsc jest ograniczona, dlatego zalecamy wcześniejszy zakup biletów, aby mieć pewność swojego udziału w tym wyjątkowym występie.

Teatr Jedyny Taki plakat A4 Nago w kisielu SWARZEDZ 2023 11 do druku 1