Jubileusz Stowarzyszenia Morsy Swarzędz


Stowarzyszenie Morsy Swarzędz ma działa już 20 lat! Z okazji jubileuszu jego przedstawiciele zostali zaproszeni do swarzędzkiego ratusza, gdzie burmistrz Marian Szkudlarek złożył im serdeczne gratulacje. W okolicznościowym liście skierowanym do prezesa swarzędzkich Morsów Michała Wierzbickiego czytamy m.in.:

Posiadanie własnego, interesującego sposobu spędzania wolnego czasu, zawsze czyni życie przyjemniejszym i radośniejszym. W przypadku Morsów jest ono dodatkowo po prostu zdrowsze. Wasze zamiłowanie do hartujących, zimnych kąpieli, spontaniczność, pokonywanie własnych słabości, budzą prawdziwy podziw. Działalność Stowarzyszenia Morsy Swarzędz jest doskonałym przykładem rekreacji sprzyjającej utrzymywaniu w dobrej formie zarówno ciała, jak i ducha. Cieszy mnie bardzo rosnąca liczba członków Stowarzyszenia. Serdecznie gratuluję pięknej rocznicy, dziękuję za dobry przykład i konsekwentną promocję gminy Swarzędz podczas spotkań z innymi amatorami zimowych kąpieli w całym kraju.

Życzę wszystkim swarzędzkim Morsom długich i prawdziwie mroźnych zim, doskonałej zabawy i fantastycznej kondycji przez długie lata.

burmistrz Marian Szkudlarek

Źródło: swarzedz.pl