Jedziemy po Was – kabaret K2 w Zalasewie


Z wielką przyjemnością pragniemy Was serdecznie zaprosić na niezapomniany wieczór pełen śmiechu, rozrywki i zabawy z okazji występu kabaretu K2! Wydarzenie odbędzie się w Sali Koncertowej w Zalasewie w dniu 23 września 2023 roku o godzinie 17:00.

Kabaret K2, znany z doskonałych skeczy, komediowych występów i dowcipnych puent, zapewni Wam niepowtarzalną dawkę humoru, która rozśmieszy wszystkich do łez. To idealna okazja, aby w miłej atmosferze spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi, delektując się mistrzowskimi występami artystycznymi.

OPIS PROGRAMU

„Jedziemy po Was” to kolejny program kabaretu K2. Jak zawsze będzie  śmiesznie, ostro i nieprzewidywalnie. Tym razem śmiejemy się sami z siebie, czyli z ludzi…czyli z Was i nas. Nie zabraknie improwizacji i kontaktu z publicznością. Zapraszamy na przejażdżkę, trzymajcie się mocno. Nasze żarty nie mają brody, za to mają berewiii. 

Szczegóły wydarzenia:

Data: 23 września 2023 roku
Godzina: 17:00
Miejsce: Sala Koncertowa w Zalasewie
Adres: Ul. Jana Heweliusza 26
Cena biletów wynosi 55 złotych.

Bilety można zakupić przez stronę internetową kupbilecik.pl

Pamiętajcie, że ilość miejsc jest ograniczona, dlatego zalecamy wcześniejszy zakup biletów, aby mieć pewność swojego udziału w tym wyjątkowym występie.


Wyświetl większą mapę
KABARET K2 POD MEDIA