20 lat Wodnego Raju

W październiku 2022 roku minęło 20 lat od momentu uroczystego otwarcia Pływalni Wodny Raj w Swarzędzu. Ten ważny jubileusz świętowano w sobotę, 5 listopada 2022 roku, w Swarzędzkiej Sali Koncertowej w Zalasewie.

Uroczystą Galę rozpoczęliśmy częścią oficjalną, podczas której podsumowaliśmy dwudziestoletnią działalność pływalni. Na scenie w magiczny sposób pojawił się Burmistrz Miasta i Gminy Swarzędz Marian Szkudlarek. Swoją obecnością zaszczycili nas: Przewodnicząca Rady Miejskiej Barbara Czachura wraz z Radnymi, Zastępca Burmistrza Tomasz Zwoliński, Burmistrz Gminy Kostrzyn Szymon Matysek oraz jego zastępca Waldemar Biskupski, przedstawicielka Starosty Poznańskiego Elżbieta Nawrocka wraz z radnymi, Sekretarz Gminy Agata Kubacka, Skarbnik Gminy Karolina Dziekan, przedstawiciele sołectw, kierownicy wydziałów Urzędu Miasta i Gminy Swarzędz, dyrektorzy i przedstawiciele gminnych jednostek organizacyjnych, firm i instytucji, współpracujących z nami już od wielu lat. Nie obyło się bez przemówień, gratulacji i serdecznych życzeń pomyślności na kolejne lata.

Po części oficjalnej, zaczarował nas iluzjonista Maciej Pol ze swoim Teatrem Magii. Nie zabrakło mrożących krew w żyłach pokazów i niewyjaśnionych zdarzeń. Oprócz iluzji w mistrzowskim wykonaniu znalazło się także dużo humoru i pozytywnej energii. Wspaniały kontakt iluzjonisty z publicznością sprawił, że wszyscy poczuliśmy w pełni magię przedstawienia. Na zakończenie show magiczny śnieg przeniósł nas w bajkowy klimat.

Nie da się opisać towarzyszących nam emocji, to trzeba było zobaczyć!

Dziękujemy wszystkim gościom, firmom i instytucjom, z którymi współpracujemy długie lata, a z większością od samego początku, za obecność i wspólne świętowanie,

W szczególności, dziękujemy wszystkim pracownikom, byłym i obecnym, którzy dzięki swojej pracy tworzą to miejsce, tak chętnie odwiedzane przez mieszkańców Swarzędza.

Mamy nadzieję, że kolejne 20 lat będzie dla nas równie owocne i upłynie pod znakiem dalszego rozwoju pływalni.

Źródło: swarzedz.pl
Fot. A. Młynarczak