Spotkanie z podróżnikiem Danielem Kocujem

Serdecznie zapraszamy na uroczyste otwarcie wyremontowanej części biblioteki oraz spotkanie z podróżnikiem, Danielem Kocujem, które odbędzie się 7 grudnia 2022 r. o godz. 11.00 w Bibliotece na os. Czwartaków 1.

UWAGA: w godzinach 11.00-13.00 obie wypożyczalnie na os. Czwartaków będą nieczynne.


Wyświetl większą mapę

Daniel Kocuj

tylne skrzydelko

urodził się w Szczecinie. Po ukończeniu jednoczesnych studiów magisterskich na kierunku Business and Languages w Edynburgu wykładał języki angielski i niemiecki na politechnice Miasta Meksyk. Uczył tych języków także w Chinach i Wietnamie. Doświadczenie w zarządzaniu projektami zdobył pracując w jednej z warszawskich korporacji. Zdobyte kompetencje okazały się przydatne w realizacji wielkiego marzenia: przejechać rowerem z Sydney do Szczecina.

Daniel jest autorem bloga www.bike2.be oraz wielu artykułów, drukowanych w czasopismach “Żagle” oraz “Rowertour”; jest też laureatem nagrody “Rowertour” za najlepszą wyprawę 2012 roku. Zmagania w podróży “z Sydney do Szczecina” relacjonowały stacje telewizyjne i radiowe, m.in.: TVN, Planete+, TV Republika, TVP3 Szczecin, Chillizet, Radio Szczecin, Radio Kampus, a także gazeta Głos Szczeciński.

źródło: biblioteka.swarzedz.pl, bike2.be