Zamieszkaj na swoim jeszcze w tym roku – poznaj Osiedle Pod Lipami w Kleszczewie

Osiedle Pod Lipami to miejsce, gdzie dobrze poczuje się dynamiczna rodzina z dziećmi oraz osoby chcące wypoczywać w ciszy we własnym domu z ogrodem. Kameralne osiedle obejmujące jedynie 4 domy w zabudowie bliźniaczej powstaje w Kleszczewie – w miejscu świetnie skomunikowanym ze Swarzędzem i Poznaniem.

Dostęp do trasy ekspresowej S5 i autostrady A2 oraz trwający zaledwie 15 minut dojazd do Ronda Rataje ułatwią funkcjonowanie przyszłym mieszkańcom. Niedawno oddany remont drogi powiatowej od Swarzędza do węzła Kleszczewo zdecydowanie poprawił komfort podróżowania w tym kierunku.

Kolejnym plusem osiedla jest dopracowany projekt mieszkań – Na powierzchni 99 m2 znajdą się 3 duże sypialnie bez skosów, wygodny salon z jadalnią i aneksem (z miejscem na wyspę kuchenną), praktyczna spiżarnia, dwie łazienki oraz dodatkowy pokój na parterze. Działka o powierzchni aż 300 m2 to materiał na wymarzony ogród. – mówi Krzysztof Kowalski, przedstawiciel dewelopera Osiedla Pod Lipami, firmy Dom Inwestycje.

Niewielkie rozmiary osiedla będą sprzyjały zawiązywaniu sąsiedzkich więzi tak wśród dzieci, jak i dorosłych. Młode rodziny docenią też miejscowe przedszkole i szkołę z zapleczem sportowym, oraz piękny park w Kleszczewie. – To idealne miejsce na rodzinny spacer. Dzieci mogą bawić się na placu zabaw, a rodzice – relaksować w cieniu zabytkowych, rozłożystych drzew. – dodaje Krzysztof Kowalski.

Film-Osiedle Pod Lipami:

https://youtu.be/8VNzsN950SA

Decydując się na zakup domu na Osiedlu Pod Lipami warto także wziąć pod uwagę oferowane wyposażenie oraz przyszłe koszty jego utrzymania. Energooszczędne domy w Kleszczewie oddawane są w podwyższonym standardzie deweloperskim, obejmującym między innymi ogrzewanie podłogowe na parterze, zewnętrzne rolety okienne, podejścia pod odkurzacz centralny i kominek, okablowanie pod instalacje alarmową oraz dwufunkcyjny kocioł gazowy znanej marki Viessmann. Na koszty ogrzewania korzystnie wpłynie też ocieplenie zewnętrzne grubości 18 cm.

Aktualnie osiedle jest w trakcie budowy. Pierwsze mieszkania można już oglądać. Całe osiedle, wraz z infrastrukturą towarzyszącą, będzie gotowe wczesnym latem br., więc nabywcy mają szansę zamieszkać na swoim jeszcze w te wakacje.

Poznaniacy coraz częściej wybierają gminę Kleszczewo jako nowe miejsce zamieszkania z powodu szybkiego połączenia drogowego i autobusowego z Poznaniem i Swarzędzem, oraz z uwagi na konkurencyjne ceny nieruchomości. Koszt zakupu segmentu z ogrodem jest tu często niższy niż 2-pokojowego mieszkania w mieście. Obecnie – w ramach promocji – połówkę bliźniaka na Osiedlu Pod Lipami można kupić w cenie 344 tys. zł za niemal 100 m2 mieszkania + 20 m2 poddasza i duży ogród. W tej cenie każda rodzina otrzymuje również 2 miejsca postojowe.

Więcej informacji o osiedlu: http://osiedle-pod-lipami.pl/ oraz na Facebooku

Zadzwoń i umów się na oglądanie mieszkania:

Krzysztof Kowalski

+ 48 602 386 201

kontakt@osiedle-pod-lipami.pl