Wielki Liverpool zagości w Swarzędzu!

Sensacyjne informacje dotarły do nas z obozu swarzędzkiego Meblorza. Popularna drużyna już 2 maja podejmie na Stadionie Miejskim przebywający akurat na krótkim zgrupowaniu we Wronkach Liverpool FC!

Wielka sprawa, zarówno dla klubu, jak i całej Gminy. Jestem dumny, że po wielomiesięcznych negocjacjach oraz wizycie przedstawicieli naszego klubu w mieście Beatlesów udało się sfinalizować ten towarzyski pojedynek. Nie byłoby to możliwe bez wsparcia władz miasta oraz SCSiR za które to wsparcie raz jeszcze bardzo dziękuję. – relacjonuje w rozmowie ze swarzedznews.pl Marcin Szramkowski, prezes SSNC Meblorz Swarzędz oraz Radny Rady Miejskiej.

W rozmowie z przedstawicielami klubu udało nam się dowiedzieć, że ceny wejściówek na to spotkanie wahać się będą między 50, a 100 złotych. Najdroższe bilety to oczywiście sektor VIP-owski, popularne Akwarium.

Już teraz mogę obiecać, że zadbamy o jak najlepszą oprawę tego wiekopomnego wydarzenia – swoją obecność zapowiedziały m.in. władze Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. Nie jestem w stanie zapewnić jaki skład wystawi w tym spotkaniu trener Jurgen Klopp. Trener Tomasz Nawrot – mimo trwającego sezonu – wystawi na pewno najmocniejszą jedenastkę. Serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców! – podsumowuje Szramkowski.

Próbowaliśmy uzyskać w tej sprawie komentarz angielskiego klubu, niestety jak do tej pory nie otrzymaliśmy odpowiedzi na zadane przez nas pytania.

/sn/

Reklama