W Zalasewie powstanie nowoczesne centrum handlowo-usługowo-biurowe!

Takiej inwestycji w największym swarzędzkim sołectwie jeszcze nie było. Firma Planet-Bud
Development podjęła się budowy centrum, które może znacząco przyśpieszyć rozwój gospodarczy Zalasewa.

Zalasewo to bardzo prężnie rozwijająca się miejscowość tuż pod Poznaniem, która ze względu na swoje atrakcyjne położenie, staje się coraz częściej wybieraną destynacja mieszkaniową.

W Zalasewie przybywa domów – głównie osiedli w zabudowie szeregowej, bliźniaczej oraz wielorodzinnej, które z łatwością znajdują swoich nabywców. Nowych mieszkańców przyciągają o wiele atrakcyjniejsze niż w dużym mieście ceny nieruchomości. Niejednokrotnie za kwotę, za którą w Poznaniu można kupić tylko mieszkanie, w Zalasewie można nabyć swój własny dom z ogródkiem.

Należy też pamiętać o tym, że do ścisłego centrum stolicy Wielkopolski można dotrzeć w ciągu zaledwie 15-20 minut. Od kilku lat w Zalasewie odnotowuje się stały wzrost ludności. Pochodną tego procesu jest rozwój bazy handlowo – usługowej, który pozwala realizować mieszkańcom swoje potrzeby w najbliższym sąsiedztwie.

Widzimy z jaką intensywnością rozwija się Zalasewo. Jak wielu aktywnych ludzi się tu sprowadza. Mają oni mnóstwo pomysłów na biznes, potrzebują biur oraz przestrzeni na punkty sprzedaży swoich produktów i usług. Zwiększenie się liczby mieszkańców i liczby przedsiębiorstw kreuje konkretne potrzeby. Widzimy to i wyciągamy wnioski. Dlatego w zeszłym roku rozpoczęliśmy budowę pierwszego tak nowoczesnego centrum handlowo usługowo-biurowego w Zalasewie – mówi Adrian Wróbel, przedstawiciel firmy Planet-Bud Development. – Będzie to kompleks trzech dwukondygnacyjnych budynków. Zakończenie prac i oddanie lokali klientom planujemy już na koniec tego roku.

Deweloper zadbał o nowoczesną i elegancką architekturę obiektów. Podobnie jak o funkcjonalny rozkład pomieszczeń, których powierzchnia zaczynać się będzie już od 33 m2.

Zainteresowani w ofercie znajdą różnorodne metraże lokali, przystosowane do prowadzenia działalności gospodarczej. Zadbamy oczywiście o niezbędną infrastrukturę wokół kompleksu – drogi, parkingi, odpowiednie oświetlenie – dodaje Adrian Wróbel.

Dzięki temu, że różne punkty handlowo-biurowo-usługowe będą zebrane w jednym miejscu, mieszkańcom Zalasewa łatwiej będzie załatwiać różne, ważne dla nich sprawy – zwraca uwagę Justyna Ciesielka specjalista ds. sprzedaży Planet-Bud – Grupą, która najczęściej decyduje się na zakup naszych lokali są osoby, które prowadzą swój własny biznes i chcą przenieść go do Zalasewa oraz osoby, które postrzegają zakup przestrzeni handlowo-usługowej jako doskonałą inwestycję pod wynajem. W sprzedaży pozostało nam kilka ostatnich wolnych metraży.

red.

Reklama