Stand-up w Swarzędzu. Wystąpi komik oglądany przez miliony

Bartosz Zalewski i Kamil Ozimiński będą bohaterami pierwszego w 2020 roku wieczoru stand-upowego w swarzędzkiej Planszy. Do naszego miasta przyjadą 27 stycznia.

Pierwszy z wymienionych to jeden z najbardziej znanych komików w Polsce. W Internecie można znaleźć trzy autorskie programy Zalewskiego. Łącznie mają na Youtubie ponad 4 miliony wyświetleń. Teraz wrocławski stand-uper jeździ po Polsce z  programem “Infrastrukturą kłamstwa”, który będzie można zobaczyć w Swarzędzu. Bartosz Zalewski brał udział w roastach Michała Wiśniewskiego, Sebastiana Rejenta, Krzysztofa Skiby oraz Karola Paciorka.

Ozimiński to stand-uper związany z grupą Stand-up Łódź. “Skutecznie drwi z tabu: kulturowego, społecznego, historycznego i innych, jakie napotyka na swojej drodze. Jego żarty potrafią wprawić w zakłopotanie, by chwilę później, ze zdwojoną siłą, rozbawić do łez” – zapewniają organizatorzy. W sieci pochwalił się póki co dwoma programami solowymi, które na Youtubie mają niecałe 70 tysięcy kliknięć.

Wydarzenie poprowadzi Dariusz Ratajczak. Start zaplanowano na godzinę 19:30. Bilety w cenie 30 złotych można kupić na barze w Planszy (Rynek 19, Swarzędz) lub na stronie standupbilety.pl.

Reklama