Rusza letnie kino samochodowe w ETC

ETC Swarzędz przygotowało dla swoich klientów i mieszkańców Swarzędza oraz okolic wyjątkową niespodziankę. W dwa majowe sobotnie wieczory – 12 i 26 maja – na parkingu centrum uruchomione zostanie plenerowe kino samochodowe. Udział w wydarzeniu jest otwarty i bezpłatny dla wszystkich.

Plenerowe kino samochodowe w ETC Swarzędz zainauguruje swoją działalność już w najbliższą sobotę, 12 maja, o godz. 20.30, amerykańskim filmem „Przełęcz ocalonych” z 2016 roku. Wydarzenie odbędzie się na bocznym parkingu centrum, od strony wejścia przy sklepie RTV Euro AGD. Film zostanie wyświetlony na dużym ekranie, a dzięki specjalnemu nadajnikowi, dźwięk będzie można odtwarzać we własnym aucie na określonej fali radiowej, która zostanie udostępniona podczas seansu. Pokaz filmowy otwarty jest nie tylko dla posiadaczy aut – wszyscy niezmotoryzowani będą mogli zrelaksować się w specjalnej strefie wypoczynkowej na leżakach. W przypadku niepogody, seans zostanie przeniesiony do pasażu ETC Swarzędz.

Przed projekcją uczestnicy będą mogli skorzystać ze specjalnej oferty gastronomicznej przygotowanej przez najemców centrum. Pizza Hut zaproponuje darmową lemoniadę oraz 15% zniżki na wszystkie produkty na hasło „kino samochodowe”, zaś włoska restauracja SaporITA przygotowała specjalne drive menu, które będzie można zamówić zarówno w lokalu, jak i za pośrednictwem obsługi wprost z samochodu. Dla wszystkich kinomanów dostępny będzie również bezpłatny popcorn. ETC Swarzędz w dniu wydarzenia czynne będzie w stałych godzinach, od 10:00 do 21:00. Szczegółowe informacje można znaleźć na Facebooku: https://www.facebook.com/events/2008138329453384/.

To nie koniec atrakcji, jakie w tym tygodniu czekają na klientów ETC Swarzędz. Już w środę, 9 maja – otwarty zostanie kolejny butik odzieżowy. Tym razem w Swarzędzu zadebiutuje marka Tatuum. W dzień otwarcia obowiązywać będzie powitalna promocja dla klientów: -20% na najnowszą kolekcję.

W piątek, 11 maja, ETC Swarzędz ugości na swoim bocznym parkingu turniej piłki ręcznej Street Handball Tour Wielkopolska 2018. Rozgrywki uroczyście otworzy m.in. burmistrz Swarzędza, Marian Szkudlarek, a zmagania zawodników na 4 boiskach jednocześnie będzie można obserwować w godz. od 10.00 do 14.00.

ETC Swarzędz to najstarsze centrum handlowe w Wielkopolsce, posiadające prawie 25 lat tradycji handlowej. W okresie od lipca 2016 do października 2017 zostało gruntownie zmodernizowane. Na 20 tys. mkw. powierzchni działa 80 sklepów, wśród których znajdują się znane sieci handlowe, takie jak Intermarche, Reserved, Top Secret, Vistula, Wólczanka, Diverse, Rossmann, Drogeria Natura, 5.10.15, Restauracja Olimp, Pizza Hut i wiele innych, jak również lokalne marki, m.in. Mine Wine, Kids, Must Have,  MB Bielizna, Prestige Obuwie, Kosmyk, E-smoking i wiele innych. Klienci mogą też korzystać z bogatej oferty usługowej, którą tworzą m.in. Apteka Vita-Pharm, salony sieci Play, Cyfrowy Polsat,  T-Mobile, nc+, Biuro Podróży Jamajka, Kantor, Kwiaciarnia Artis Flower czy GSM Corner.