Rowerowa sobota z ETC Swarzędz

Otwarcie stacji naprawy rowerów, bezpłatne przeglądy jednośladów, kreatywne gry i warsztaty plastyczne dla najmłodszych, a także wiosenny trening stretchingu – to tylko część atrakcji, z jakich będzie można skorzystać już w najbliższą sobotę w ETC Swarzędz.

Rodzinna impreza pod hasłem „Rowery na start!” odbędzie się w najbliższą sobotę, 7 kwietnia, w godz. 12.00-18.00. Tego dnia w ETC Swarzędz oficjalnie zostanie uruchomiona bezpłatna, ogólnodostępna stacja serwisu rowerów. Wszyscy klienci centrum, a także Ci, którzy będą poruszać się na jednośladach w jego pobliżu, będą mogli nieodpłatnie, przez całą dobę dokonać samodzielnie drobnych napraw, dzięki zamontowanym w urządzeniu narzędziom.

Dobrym rozpoczęciem sezonu wiosennego z pewnością będzie sprawdzenie, czy nasz rower jest sprawny i gotowy do jazdy. W sobotę w trakcie wydarzenia będzie można dokonać bezpłatnego przeglądu technicznego, który zagwarantuje profesjonalny serwis rowerowy.

Aby dobrze przygotować się do wiosennych wojaży, warto też zadbać o kondycję. Trenerzy z klubu fitness 2B Active przygotowali specjalne aktywności ruchowe, dedykowane miłośnikom jednośladów: stretching – czyli zajęcia rozciągające, który odbędą się na świeżym powietrzu, w sobotę o godz. 15.00. Trening jest bezpłatny i ogólnodostępny, przeznaczony zarówno dla dorosłych, jak i dzieci.

Nie zabraknie także atrakcji dedykowanych specjalnie dla najmłodszych. W trakcie rowerowej soboty na dzieci czekają liczne zabawy i warsztaty, przygotowane przez animatorów. Najmłodsi będą mogli m.in. zbudować eko-rowery z materiałów recyklingowych: plastikowych butelek, nakrętek, patyczków, tektury itd. W trakcie zajęć animatorzy poruszą z dziećmi tematykę bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym na rowerze.

ETC Swarzędz w dniu wydarzenia czynne będzie w stałych godzinach od 10:00 do 21:00. Dodatkowe informacje na temat wydarzenia można znaleźć na Facebooku pod adresem: https://www.facebook.com/events/1039531129527421/.

ETC Swarzędz to najstarsze centrum handlowe w Wielkopolsce, posiadające ponad 20 lat tradycji handlowej. Od lipca 2016 do października 2017 zostało gruntownie zmodernizowane. Na 20 tys. mkw. powierzchni działa 80 sklepów, wśród których znajdują się znane sieci handlowe, takie jak Intermarche, Reserved, Top Secret, Vistula, Wólczanka, Diverse, Rossmann, Drogeria Natura, 5.10.15, Restauracja Olimp, Pizza Hut i wiele innych, jak również lokalne marki, m.in. Mine Wine, Kids, Must Have,  MB Bielizna, Prestige Obuwie, Kosmyk, E-smoking i wiele innych. Klienci mogą też korzystać z bogatej oferty usługowej, którą tworzą m.in. Apteka Vita-Pharm, salony sieci Play, Cyfrowy Polsat,  T-Mobile, nc+, Biuro Podróży Jamajka, Kantor, Kwiaciarnia Artis Flower czy GSM Corner.