“Przychodzi baba do lekarza” wkrótce w Zalasewie

Swarzędzka Sala Koncertowa będzie miejscem kolejnego wyjątkowego wydarzenia. W Walentynki, 14 lutego odbędzie się w niej spektakl muzyczny pt. “Przychodzi baba do lekarza”. 

“Tytuł nawiązuje do historii polskiego dowcipu. Mnóstwo zabawnych pomyłek, piosenki wykonywane na żywo i elementy tańca, gwarantują niezapomniany wieczór” – czytamy w opisie wydarzenia na stronie kupbilecik.pl.

“Doktor Kazimierz, znany jest z tego, że potrafi leczyć nie tylko ciało, ale i duszę, to sprawia, że do jego gabinetu ustawia się wianuszek zniecierpliwionych kobiet potrzebujących sercowej porady. Pani Genowefa, która właśnie dołączyła do Klubu Dorosłych Singli potrzebuje nietypowej porady. Gdy Doktor Kazimierz pomaga jej, ta w podziękowaniu zamawia dla niego wyjątkowy prezent… Porzucona przez męża przyjaciółka doktora Kleo, bierze sprawy w swoje ręce. Co zrobi, gdy niezwykle przystojny, silny drwal poprosi ją o pomoc? Panna Kasia, będzie próbowała urządzić w gabinecie lekarskim talent show” – dowiadujemy się o fabule komedii.

W spektaklu wystąpią: Aleksandra Nieśpielak, Grażyna Zielińska, Dorota Szperlak, Adam Adamonis oraz Krzysztof Wieszczek. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 19:00. Bilety w cenie od 65 złotych dostępne są na stronie kupbilecik.pl. Poniżej krótki filmik promujący “Przychodzi baba do lekarza”.

Reklama