Praca z Promedica24!

Chciałabyś pracować za granicą ponieważ kusi Cię perspektywa wyższych zarobków? Zostań opiekunką seniorów w Wielkiej Brytanii i nie martw się formalnościami i organizacją podróży. Promedica24 to polska firma będąca europejskim liderem w zakresie usług opieki domowej dla osób starszych. Obecnie poszukuje opiekunek zainteresowanych pracą w UK. Firma zapewnia umowę i jasne warunki zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie i organizację wyjazdu i pobytu za granicą, a także powrotu do Polski.

Wiele osób decyduje się na podjęcie pracy za granicą ze względu na ciekawość świata, chęć poszerzenia horyzontów, a przede wszystkim z powodów finansowych. Jednym z bardziej popularnych kierunków nadal jest Anglia. Praca w tym kraju może być korzystnym i inspirującym doświadczeniem dla wszystkich, niezależnie od wieku. Choć emigracja zarobkowa często kojarzy się z pracą w barze lub na budowie, jest wiele innych zawodów, w których także można znaleźć zatrudnienie. Takim zawodem jest opiekunka osób starszych w tak zwanym systemie „live in care” czyli z zamieszkaniem w domu podopiecznego. Jesteśmy społeczeństwem starzejącym się i zapotrzebowanie na fachową opiekę osób w wieku emerytalnym jest coraz większe. Dlatego opiekunka seniorów to zawód z przyszłością.

Rozpoczęła się akcja promocyjna Lato w UK z Promedica24!

– Lato to dobry moment na zarobienie dobrych pieniędzy. Niepowtarzalna okazja, aby zyskać dodatkowy bonus i zarobić nawet 20.000 PLN jako Opiekunka Seniorów w Wielkiej Brytanii. Jest to również fantastyczna możliwość dla studentek, nauczycielek czy pielęgniarek, które nie mają możliwości wyjazdu poza okresem letnim – mówi Specjalista ds. Rekrutacji w Oddziale Promedica24 w Katowicach, Aleksandra Krawiec. Warto również wspomnieć, ze jest to kwota, która wpada bezpośrednio do kieszeni Opiekunki. Pracując z Promedica24 nie ponosimy kosztów podróży, pobytu, wyżywienia, szkoleń. Dodatkowo wynagrodzenie za wyjazd rozliczane jest zgodnie z brytyjskimi zasadami podatkowymi co oznacza, że kwota 20 tysięcy złotych jest praktycznie wynagrodzeniem netto.

Kto może pracować jako opiekun/ka?

– Znajomość języka i doświadczenie to podstawa. Osoby zainteresowane pracą w Anglii muszą znać język angielski na poziomie komunikatywnym, mieć doświadczenie w opiece, jako wolontariusz lub potrafią wykazać się inną działalnością pro-społeczną. Nasza firma organizuje także liczne kursy i szkolenia, dzięki czemu nawet osoby bez wieloletniego doświadczenia są odpowiednio przygotowane do pracy w charakterze opiekunki – wyjaśnia Rekruter.

Zarobki, ubezpieczenie i zorganizowany transport

Wiele osób może zastanawiać się, dlaczego miałoby zdecydować się na pracę w charakterze opiekuna seniorów.

– Nie jest to łatwa, ale na pewno dobrze płatna praca. Co ważne jest w pełni legalna i – w przeciwieństwie do tzw. pracy na czarno – bezpieczna. Dodatkowo umowa z rzetelną firmą, zapewnia również pełną opiekę podczas pobytu w Anglii i dbałość o odpowiednie, dopasowane miejsce pracy.

Promedica24 organizuje bezpośredni transport pod domu podopiecznego i powrót do Polski. Opiekunki nie muszą organizować sobie zakwaterowania – mieszkają razem z osobami starszymi, którymi się zajmują. Współpracownicy mają przydzielonego Opiekuna Kontraktu, który prowadzi ich przez cały proces od podpisania umowy do powrotu do kraju. W przypadku jakichkolwiek problemów opiekunki mogą także skorzystać z dedykowanej infolinii.

Jeżeli jesteś zainteresowana pracą w charakterze opiekunki osób starszych lub chcesz zasięgnąć więcej informacji, zapraszam do wizyty w naszym Oddziale w Poznaniu przy ul. Głogowskiej 31/33 – czekam na Państwa od poniedziałku do piątku w godz. 9-17.00- mówi Rekruter Sylwia Błaszkiewicz.

Promedica24
Oddział Poznań
Ul. Głogowska 31/33
e-mail:
s.blaszkiewicz@promedica24.pl
tel.: 516052212