Nowe sklepy i restauracje w ETC!

Do grona najemców ETC Swarzędz dołączają kolejne salony. Jeszcze w listopadzie otwarte zostaną cztery sklepy z branży modowej oraz dwa lokale gastronomiczne. Część z tych marek pojawi się w Swarzędzu po raz pierwszy.

ETC Swarzędz zostało otwarte po trwającej ponad 14 miesięcy modernizacji i działa od ponad miesiąca, zdobywając coraz większą sympatię klientów. W ofercie centrum cały czas pojawiają się nowe marki. 21 października otwarty został salon Pepco, oferujący odzież, obuwie oraz akcesoria domowe w przystępnych cenach. Już w czwartek, 9 listopada swoją działalność rozpocznie też  długo wyczekiwany salon polskiej modowej marki Reserved. Będzie to jeden z największych sklepów tej sieci w regionie – na ponad 1660 mkw. klienci znajdą bogaty asortyment odzieży damskiej oraz męskiej, w miejskim, casualowym wydaniu.  W drugiej połowie miesiąca w ETC Swarzędz pojawią się także słynące z doskonałej jakości garniturów, koszul, odzieży i akcesoriów w eleganckim stylu marki Vistula i Lambert oraz Wólczanka.  Ofertę modową ETC wzmocni także sklep odzieżowy Medicine. W listopadzie swoją działalność w centrum rozpoczną również dwaj najemcy gastronomiczni: Restauracja Olimp, która otworzy swój lokal w strefie food court, a także znana i lubiana włoska restauracja Don Lucci w zupełnie nowej odsłonie z ogródkiem. Salony Reserved, Vistula, Lambert, Wólczanka, Medicine oraz Restauracja Olimp pojawią się w Swarzędzu po raz pierwszy.

– Bardzo się cieszymy, że zmiany, które zaszły w ETC Swarzędz, zostały tak pozytywnie odebrane przez odwiedzających. Od samego otwarcia centrum cieszy się dużą popularnością
i mamy nadzieję, że tak pozostanie. Cały czas wsłuchujemy się w głosy naszych klientów
i intensywnie pracujemy nad tym, by oferta ETC w jak najlepszy sposób spełniała ich oczekiwania i by pozyskać do współpracy właśnie te marki, które są przez mieszkańców Swarzędza najbardziej pożądane. Część prac modernizacyjnych jeszcze trwa i w ciągu kilku najbliższych miesięcy będziemy mieli przyjemność informować o kolejnych otwarciach
i nowych, ciekawych salonach, które będą pojawiać się w ETC –
mówi Marcin Juszczyk, członek zarządu Grupy Capital Park, inwestora obiektu.

ETC Swarzędz to jedno z najstarszych centrów handlowych w Wielkopolsce. Modernizacja obiektu trwała od lipca 2016 do 7 października 2017 roku. Prace obejmowały przede wszystkim połączenie trzech oddzielnych budynków w jeden, który zyskał nowoczesną, odświeżoną fasadę. W obiekcie utworzony został nowy układ komunikacyjny z przestronnymi korytarzami, wzbogacił się  także o udogodnienia dla rodzin oraz osób niepełnosprawnych. Powiększony został również parking, na którym znajduje się obecnie ok. 1000 bezpłatnych miejsc postojowych oraz stojaki na rowery. ETC Swarzędz po modernizacji zajmuje 20 tys. mkw., na której mieści się 80 lokali handlowo-usługowych.

Od 7 października klienci mogą korzystać z bogatej oferty zarówno sieciowych znanych marek, takich jak Intermarché, Diverse, KiK, Martes Sport, Deichmann, Swiss, CCC, Rossmann, Drogeria Natura, Empik, Top Secret, Yes, Smyk, 5-10-15 czy RTV Euro AGD, jak również tej proponowanej przez lokalnych najemców: Piekarni Mine Wine, Kids OK, Prestige Obuwie, Biuro Podróży Jamajka, klubu fitness Be Active, Sali zabaw Kulkids czy kwiaciarni Florist.

Komercjalizację obiektu prowadzi grupa BOIG. Inwestorami i właścicielami projektu są Grupa Capital Park oraz Akron Group.