Intensywne przygotowania Meblorza!

Do piątego sezonu w historii przygotowuje się Meblorz Swarzędz.

Zawodnicy na boisko wrócili pod koniec lipca. Wtedy też był tydzień naboru do swarzędzkiej drużyny. Na treningach pojawiło się kilka nowych twarzy, w tym paru piłkarzy znanych z wcześniejszych występów w innych klubach.
Meblorze trenują trzy razy w tygodniu na boiskach Swarzędzkiego Centrum Sportu i Rekreacji.

Dotychczas swarzędzanie rozegrali dwa sparingi. Pierwszy, z Piastem Kobylnica, przegrali 1-6, drugi zaś zremisowali z Kociałkową Górką 5-5. W tym tygodniu Meblorz podejmie jeszcze dwóch rywali. W środę  o 19:00 zagra z drużyną, która bez porażki awansowała w minionym sezonie do A-klasy – Olimpią Poznań. W sobotę zaś do Swarzędza przyjedzie beniaminek klasy okręgowej- Avia Kamionki. Będą to najprawdopodobniej ostatnie sprawdziany przed Pucharem Polski. W tych rozgrywkach Meblorz trafił na Jadwiżański KS Poznań, zespół z którym dwukrotnie wygrał w zeszłym sezonie.

Trenera Sadysia na pewno cieszy frekwencja na treningach. Na każdym pojawia się około 20 osób. Po kontuzjach wracają też podstawowi zawodnicy, co w połączeniu ze świeżą krwią może dać pożądany efekt czyli awans do A-klasy. Meblorzowi życzymy jak najwięcej punktów i jak najmniej kontuzji!

9.08   19:00   Meblorz Swarzędz – IKP Olimpia Poznań  (sparing)  – boisko za pływalnią
12.08    12:00   Meblorz Swarzędz – Avia Kamionki (sparing) – boisko za pływalnią
20.08   14:00   Jadwiżański KS Poznań – Meblorz Swarzędz  (Puchar Polski) – boisko za pływalnią
27.08    14:00   Antares Zalasewo – Meblorz Swarzędz  ( I kolejka ligowa) –  Zalasewo