Dzień Mamy w ETC Swarzędz!

Pragniesz podarować mamie wyjątkowy upominek? Może sama jesteś mamą i z okazji swojego święta chciałabyś zrobić coś nowego i spędzić czas inaczej niż zwykle? ETC Swarzędz zaprasza do udziału w niezwykłych warsztatach. 25 maja (sobota) w godz. 11:00-17:00 każdy, kto odwiedzi Centrum będzie mógł dla siebie lub swojej mamy wykonać nadzwyczajny eko-prezent – las w słoiku. Tego dnia na wszystkich czekają również specjalne rabaty.

Las w słoiku to doskonały pomysł na oryginalny prezent, który będzie cieszył oko przez długi czas, zmieniając się wraz z nadchodzącymi porami roku. Jest ciekawą ozdobą, która ociepli wnętrze i doda mu urokliwego klimatu. Co w nim jeszcze wspaniałego? Fakt, że każdy jest w stanie wykonać go samodzielnie. Przekonają się o tym uczestnicy warsztatów florystycznych, które odbędą się w sobotę, 25 maja, w godz. 11:00-17:00. Prowadzący zajęcia zaprezentują, jak w prosty sposób stworzyć w szklanej kuli zachwycający mini-ekosystem. Mech, porosty, bluszcz i ozdobne kamyczki to tylko niewielka część elementów, z których własnoręcznie można skomponować piękny las zaklęty w szkle. Warsztaty to świetny pomysł na spędzenie czasu z rodziną lub wśród osób z podobnymi zainteresowaniami. Ukończone dzieło będzie można zabrać ze sobą do domu, zachować dla siebie lub podarować bliskiej osobie.

ETC Swarzędz przygotowało z okazji Dnia Mamy także specjalne promocje. W wielu sklepach w dniach 25-26 maja będzie można zakupić odzież, obuwie i akcesoria w niższych cenach. Rabaty przygotowały między innymi: Via Promoda, Diverse, Tatuum, Onyx Gold i Vision Express. Każda mama będzie mogła także skorzystać z darmowego wejścia na siłownię w 2B Active Fitness.

Szczegółowe informacje na temat wydarzeń można znaleźć na www.etcswarzedz.pl

Reklama